سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / هزینه عمل بینی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی

هزینه جراحی بینی بسیار متغیر می باشد. میزان هزینه، وابسته به مواد بی هوشی، امکانات اتاق عمل و یا سایر هزینه هایی که در طول جراحی بینی و یا بعد از آن، نیاز می شود. دستمزد جراح نیز بر اساس میزان سابقه جراح بینی و یا موقعیت جغرافیایی مطب، تعریف می شود.

هزینه جراحی موارد زیر را در بر می گیرد:

  • ماده بی هوشی
  • هزینه های اتاق عمل و بیمارستان
  • آزمایشات پزشکی
  • لباس مخصوص اتاق عمل
  • داروهای مورد استفاده در طول جراحی
  • دستمزد جراح

زمانی که به دنبال جراح ماهر هستید، باید این نکته را در نظر بگیرید که میزان هزینه جراحی بر اساس میزان سابقه جراح و دانش او متغیر می باشد.

برای اکثر افراد، هزینه جراحی بینی اهمیت دارد و گاهی به سرمایه گذاری نیز احتیاج دارد. و چون جراحی بینی یک سرمایه گذاری اساسی است، برای بیماران اهمیت دارد که در خصوص عوامل موثر بر هزینه جراحی، اطلاعات کافی داشته باشند.

هزینه جراحی بینی

هزینه های محل انجام جراحی بینی

جراحی بینی در یکی از2 مکان زیر انجام می شود:

مراکز جراحی و یا بیمارستان ها. در طی جلسات مشاوره، حتما پزشک خود بر سر محل انجام جراحی مشورت کنید.

هزینه جراحی بینی در مراکز جراحی به مراتب کمتر از هزینه های بیمارستان است. در این مراکز، تمام اصول ایمنی و بهداشتی رعایت خواهد شد.

بیمارستان ها به دلیل ارائه بهترین خدمات با کیفیت بالا، هزینه های بسیار بالایی را دارند. از دستمزد خود جراح گرفته تا سایر امکانات. بیمارستان ها به بهترین امکانات، مجهز شده اند، برای مثال زمانی که بیمار در معرض خون ریزی و یا سایر عوارض جراحی بینی قرار می گیرد، در کمترین زمان، بهترین خدمات ارائه می گردد.

هزینه جراحی بینی تنها هزینه خود جراحی را شامل نمی شود، بلکه بعد از جراحی نیز مصرف داروهایی جهت کاهش درد نیاز می شود، که این مورد نیز جزء هزینه های جراحی حساب می شود.

گاهی بعد از جراحی بینی، پوست بیمار تیره می شود و رنگدانه هایی بر روی پوست ظاهر می شود. این رنگدانه ها اغلب با از بین رفتن تورم، محو می شوند، اما گاهی نیز با لیزر از بین می روند، لیزر نیز از جمله هزینه های بعد جراحی بینی می باشد.

 

با تشکر مدیریت سایت دکتر سامان خرمی نژاد جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 2]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد