سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / بهترین جراح بینی در تهران
مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

از مهمترین نکات پیش از جراحی بینی، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد زیرا جراح بینی نقش بسزایی در نتیجه جراحی بینی دارد بنابراین در این مقاله لازم دیدیم درباره این موضوع نکاتی را ارئه دهیم. پس در ادامه مقاله بهترین جراح بینی در تهران، با ما همراه باشید.

یک سال و نیم بعد عمل بینی

چگونگی انتخاب جراح بینی

  • ابتدا از اطرافیان خود درباره جراحی بینی شان تحقیق کنید. افرادی که جراحی بینی انجام داده اند می توانند در یافتن بهترین جراح بینی به شما کمک بسیاری کنند.
  • جراح بینی را انتخاب کنید که با شما صادق است و علاوه بر آن بیماران سابقش از او راضی باشند.
  • سعی کنید مطب جراح بینی نزیک محل زندگی شما باشد.
  • پس از انتخاب جراح بینی از او بخواهید درباره نحوه جراحی بینی و مراقبت های پس از جراحی بینی به شما اطلاعاتی را ارائه نماید.

ویژگی های بهترین جراح بینی

یک جراح بینی خوب باید با بیمار خود صادق باشد و سعی کند اولویت کار خود را سلامت بیمار خود قرار دهد. علاوه بر آن باید وقت کافی برای معاینه بیمار صرف نماید و از وی بخواهد که انتظارات معقولی از جراحی بینی داشته باشد.

فیلم جراحی بینی

فیلم جراحی بینی

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی

بسیاری از افراد از انجام جراحی بینی و عوارض آن واهمه دارند و ممکن است با ترس و نگرانی زیر تیغ جراحی بروند. به همین دلیل انتخاب جراح بینی خوب از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند موجب رفع نگرانی و ترس در آنها شود.

به همین دلیل توصیه می شود که در انتخاب جراح بینی خوب دقت بالایی نمایید تا از عوارض عمل بینی مانند اختلالات تنفسی یا ظاهر ناهنجار آن در امان بمانید.

همچنین در صورتی که نتیجه جراحی زیبایی بینی مورد پسند بیمار نباشد می تواند منجر به انجام جراحی ثانویه یا جراحی ترمیم بینی شود که عملی دشوارتر نسبت به عمل بینی اولیه محسوب می شود و هر جراح بینی آن را انجام نمی دهد.

دکتر سامان خرمی نژاد جراح بینی خوب در تهران در انجام جراحی زیبایی بینی تبحر بالایی دارند و می توانند نتایج ایده آلی را برای فرد ایجاد نمایند.

جراحی زیبایی بینی از حساس ترین جراحی های زیبایی می باشد که نیازمند تبحر بالای جراح است. دکتر خرمی نژاد مشاورات قبل از عمل بینی را برای بیماران خود ارائه می دهد تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جراحی زیبایی گوش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
تلفن تماس : ۲۲۳۹۹۸۱۴ – ۰۹۱۲۳۹۴۷۸۲۸

اهمیت بینی در صورت

بینی از مهمترین اعضای صورت محسوب می شود که به دلیل قرار گرفتنش در مرکز صورت، بیشترین توجه را به خود جلب می نماید. علاوه بر آن هرگونه اشتباه در جراحی زیبایی بینی می تواند منجر به بروز اختلالات تنفسی و عملکردی در  بینی شود. بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی نکته ای مهم و اساسی تلقی می گردد.

جراحی بینی

امروز جراحی بینی از معروف ترین روش های جراحی زیبایی محسوب می شود که در سراسر دنیا بسیاری از افراد برای انجام آن به جراحان بینی مراجعه می کنند.

جراحی زیبایی بینی عمدتا به دلایل زیبایی و درمانی انجام می گیرد و در صورت انجام صحیح آن، می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس در فرد نیز شود.

جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی پوستی ضخیم دارد و جراحی آن نسبت به جراحی بینی استخوانی دشوار می باشد. در تکنیک های قدیمی معمولا پس از مدتی بینی گوشتی به حالت اولیه خود بازمی گشت اما امروزه با استفاده از تکنیک های جدید نتیجه جراحی بینی گوشتی مثبت و برگشت ناپذیر است.

در تکنیک های نوین جراحی بینی گوشتی، غضروف را از تیغه مرکزی بینی برداشته و در قسمت نوبینی قرار می دهند تا موجب تقویت و استحکام غضروف های نوک بینی شود.

جراحی بینی استخوانی

بینی استخوانی دارای پوستی نازک و حالت قوز و خمیدگی در قسمت پل بینی می باشد.

همچنین رشد بیش از حد غضروف بینی در اثر عوامل ژنتیکی و وارد شدن ضربه به بینی می تواند موجب تشدید برآمدگی در بینی شود.

عمل بینی توسط دکتر خرمی نژاد

بهترین جراح بینی استخوانی

بینی هایی که میزان چربی کمتری دارند اما دارای استخوان و غضروف قوی تری هستند، اصطلاحا بینی های استخوانی نامیده می شوند. این نوع بینی ها معمولا دارای قوز روی بینی هم هستند. به دلیل بافت مناسب غضروفی در این بینی ها، معمولا جراح راحت تر می تواند بر روی آن تغییراتی را ایجاد نماید به همین دلیل افرادی که بینی های استخوانی دارند کاندید خوبی برای جراحی بینی تلقی می شوند.

همچنین میزان تورم و کبودی پس از عمل بینی های استخوانی بسیار کمتر از بینی های گوشتی است ولی لازم است هر فردی انتظارات معقولانه ای از عمل جراحی و تغییرات پس از آن داشته باشد.

بینی طبیعی عمل شده

چه چیزی باعث می شود جراحی بینی طبیعی منحصر به فرد باشد؟

ساختار جراحی بینی طبیعی یک استراتژی است که تمرکز بر حفظ غضروف بینی، استخوان و بافت نرم در یک موقعیت طبیعی و ایجاد یک ظاهری طبیعی دارد. این روش در واقع بینی را به صورتی در می آورد که به نظر نمی رسد جراحی شده باشد. ظاهر بینی متناسب با صورت است. گاهی اوقات بینی بهتر از بینی ای است که شما قبلا داشته اید و جراحی بینی متناسب با چهره است.

اهداف جراحی بینی طبیعی

جنبه های اصلی استراتژیک رینوپلاستی طبیعی چیست؟

 1- شکل دادن به غضروف در یک موقعیت آناتومیکی طبیعی

2- حفظ غضروف کافی برای به حداقل رساندن عدم تقارن سوراخهای بینی

3-  استفاده از گرافت های نوک بینی که بینی را کوچکتر می کند

4- جلوگیری از اصلاح بینی با شیب زیاد

5- جلوگیری از ایجاد بافت زخم که باعث ایجاد یک ناهنجاری به نام بینی نوک منقاری می شود

6- بهبود سریع برای جلوگیری از ماندگاری طولانی بافت زخم، که باعث می شود بینی در حین بهبود، جراحی شده به نظر برسد.

7- نگه داشتن غضروف کافی برای جلوگیری از بالا آمدن سوراخ شدن بینی (جمع شدن) بینی.

چگونه جراحی زیبایی بینی با ساختار طبیعی به دست می آید؟ 

در طول سالها انجام عمل های رینوپلاستی بسیار، دکتر خرمی نژاد این درک را به دست آوردند که چرا میزان تجدید نظر در جراحی های زیبایی بینی بسیار زیاد است. در حالت کلی سه دلیل عدم رضایت بیماران از جراحی زیبایی بینی عبارتند از:

 1-  از بین بردن بیش از حد غضروف و استخوان ها

2- قرار دادن غضروف نوک بینی در موقعیت غیر طبیعی

3-  استفاده از گرافت های نوک بینی که قابل مشاهده هستند.

برای مقابله با این مشکلات، دکتر سامان خرمی نژاد مجموعه ای از اصول را ایجاد کرد که هدف از آن ایجاد بینی ای است که متناسب با صورت باشد و احتمال درخواست ترمیم بینی را برای هر بیمار به حداقل می رساند.

عمل بینی طبیعی زنانه 

اهداف جراحی زیبایی بینی این است که بینی را به شکلی زیبا بازسازی کند و ویژگی های صورت شما را تکمیل نماید. شکل گرفتن بهترین فرم و عملکرد در اینجا دو عامل مهم هستند. از آنجا که هیچ دو چهره ای شبیه هم نیستند، نباید مقایسه در رینوپلاستی صورت گیرد. دکتر خرمی نژاد معتقد است که این یک تلاش تیمی است و اهمیت دادن به نگرانی های شما و متناسب کردن خواسته های شما متناسب با نیازهای شما اساس کار او است.

 ایجاد تغییرات صحیح در بینی شما (به گونه ای که صورت شما را اصلاح کند) به شما کمک می کند طبیعی ترین ظاهر ممکن را بعد از عمل جراحی به دست آورید.

بهترین جراح بینی طبیعی 

بسیاری از افراد به دنبال جراحی بینی به سبک طبیعی هستند به طوری که متناسب با سایر اعضای صورت باشد و بیش از حد کوتاه، سربالا یا قوس دار نشده باشد. در حقیقت برای انجام جراحی بینی طبیعی، جراح باید معیارهایی از جمله برجستگی های چانه، اندازه گونه ها و چشم ها و ویژگی های دیگر صورت را در نظر بگیرد تا بهترین نتیجه از عمل بینی به دست آید.

بهترین جراح پولیپ بینی در تهران

در صورتی که مخاط بینی بیش از حد رشد کند داخل بینی بافتی به نام پولیپ به وجود می آید که تنفس بینی را با اشکال روبرو می کند که این اتفاق معمولا به دلیل حساسیت به آلرژن ها ایجاد می شود. در اثر پولیپ بینی فرد دچار مشکلاتی مانند گرفتگی بینی، تنگی نفس، کاهش بویایی، سردرد و مشکلات دیگر می شود بنابراین در چنین شرایطی باید جراحی پولیپ بینی انجام گیرد. همچنین ممکن است برخی افراد این عمل را به همراه عمل زیبایی بینی انجام دهند.

هزینه جراحی بینی

از ملاک های اصلی افراد برای جراحی زیبایی بینی، میزان هزینه جراحی بینی می باشد.

هزینه جراحی زیبایی بینی براساس ملاک های متعددی مانند نوع بینی، مهارت جراح بینی، دستمزد متخصص بیهوشی، دستمزد جرا بینی، هزینه های کلینیک و هزینه های مرتبط با داروها و لباس سنجیده می شود.

جهت اطلاع از این هزینه ها می توانید با شماره های مندرج در سایت دکتر سامان خرمی نژاد متخصص گوش و حلق وبینی در تهران تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد