سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / آبریزش بینی بعد از عمل بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

آبریزش بینی بعد از عمل بینی

آبریزش بینی بعد از عمل بینی

آبریزش بینی بعد از عمل بینی یکی از دغدغه هایی که بیشتر بیماران از جراح بینی خود می پرسند  . در این مطلب به شما شرح داده شده است چه مدت زمان به طول می انجامد که آبریزش بینی بعد از عمل برطرف شود ؟

آبریزش بینی بعد از عمل بینی را می توان به وسیله راهکارهایی کاهش داد و یا آن را برطرف کرد . دکتر سامان خرمی نژاد جراح بینی تمامی نکات لازم و مراقبت های لازم را به بیمار خود پس از جراحی بینی ارائه می دهد و مشاوره های لازم را با بیماران خود در میان می گذارد .

 بعد از جراحی بینی به دلیل این که تغییراتی در قسمت های کناره بینی و مخاط بینی به وجود می آید تغییراتی هم در بافت های فیزیولوژیک و کارکرد بینی به وجود می آید که در نهایت این امر موجب آبریزش بینی بعد از عمل می شود . بیشتر جراحان بینی بر این عقیده هستند که این وضعیت دائمی نمی باشد و بعد از چندین هفته و یا در آخر 3 ماه زمان نیاز دارد که این وضعیت بهبود یابد در نهایت کسانی که جراحی بینی را انجام داده اند به هیچ عنوان نبایست ناراحت این مسئله باشند .بعضی از کسانی که در گذشته از آلرژی رنج می بردند آبریزش بینی از حساس بودن آن ها نشات می گیرد در نهایت بایستی همه نکات لازم را که جراح بینی توصیه می کند را انجام دهد .
جراح بینی این توصیه را می کند که تا هنگامی که مخاط بینی به شکل عادی خود برگردد احتیاج می باشد که به وسیله سرم بینی خود را شست و شو دهد .

مراقبت های لازم بعد از جراحی بینی

چسب زدن بینی یکی از کارهایی است که می بایستی حتما انجام شود . چسب زدن روی بینی جهت کم شدن ورم بینی و حالت گرفتگی بهتر بینی بسیار اثر گذار می باشد به همین دلیل بایستی حتما این یک مورد را به خوبی انجام داد . بعد از جراحی بینی بهتر می باشد داروهایی که برای بیمار تجویز شده است به صورت مرتب استفاده شود تا روند بهبودی سریع تر پیش رود . بعد از جراحی بینی برای این که روند بهتر شدن بیمار در ماه های نخست نباید در معرض آفتاب قرار گیرد چون گرما و نور خورشید موجب می شود ورم ها بیشتر شود .

برخی از خدمات دکتر سامان خرمی نژاد

با تشکر مدیریت سایت دکتر سامان خرمی نژاد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد