سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / کاندیدای جراحی بینی کج
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

کاندیدای جراحی بینی کج

کاندیدای جراحی بینی کج

مهم ترین ویژگی برای یک چهره جذاب و زیبا یک بینی با تقارن یکسان می باشد . هر میزان که این تقارن بهتر ظاهر شود صورت زیباتر مشاهده  و در معرض دید قرار می گیرد . در صورتی که بینی تقارن یکسان نداشته باشد و بینی کج و یا حالت پیچ خوردگی به خود داشته باشد در این حال فرد نیاز به جراحی بینی کج پیدا می کند.

کاندیدای جراحی بینی کج

کاندیدای جراحی بینی کج

کاندیدای جراحی بینی کج

یکی از افرادی که می توان گفت کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی هستند افرادی می باشند که بینی های کج دارند و بینی این افراد به سمتی مایل شده است و بدین منظور فرم و شکل بینی را به هم ریخته است . جراحی این بینی ها جراحی ساده ای است که می توانند زیبایی را به چهره این افراد برگردانند . انحراف بینی ممکن است با کجی بینی همراه باشد که جراحی بینی با موافقت بیمار در یک زمان مشخصی برای زیبایی درمان انجام می شود .

در بیشتر اوقات علت بینی های کج ژنتیک بوده است و فرزند هم مانند دیگر افراد خانواده از بینی کج برخوردار است و در زمان بلوغ استخوان و غضروف ها به حالت کج رشد می کند و یا اینکه به علت وارد شدن ضربه شدید بینی به یک طرف تمایل پیدا می کند . به همین دلیل توصیه می شود قبل از اینکه جراحی بینی کج انجام شود مشاورات لازم با جراح بینی خود صورت گیرد . تا جراح بینی مشکلات و اختلالات بینی را برای شما توضیح دهد و نتیجه جراحی را به صورت کامل برای شما شرخ دهد .

بینی کج دارای نشانه هایی می باشد که به شرح ذیل است

  • در قسمت مجاری تنفسی اختلال وجود دارد .
  • در هنگام خواب فرد خر خر می کند
  • خشکی دهان
  • فرد به سر درد و یا سینوزیت دچار می شود

برای بینی کج تنها جراحی رینوپلاستی نیاز است . مانند تمامی جراحی های بینی نه تنها کج بودن بینی بلکه دیگر اختلالات و مشکلات بینی نیز برطرف می شود و در کل نتیجه جراحی بینی سبب می شود چهره فرد به صورت چشمگیری تغییر کند .  بعد از جراحی بینی می بایست مراقبت های لازم پس از جراحی بینی را انجام داد تا از نتیجه جراحی بینی خوبی برخوردار شد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر خرمی نژاد

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد