سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / نکات مهم در جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

نکات مهم در جراحی بینی

نکات مهم در جراحی بینی

برخی از عوامل در نتیجه جراحی بینی موثر هستند . برخی از نکات مهم در جراحی بینی حتما باید رعایت شود تا نتیجه جراحی بینی با موفقیت همراه باشد . عمده ترین و بیشترین تاثیر را جنس پوست دارد تا شکل بینی . پوست هایی که چرب و ضخیم هستند این ها به راحتی شکل نمی گیرند .

پوست هایی که خیلی نازک هستند به علت کوچک ترین ناهمواری که دارند مشکلات زیر غضروفی را می توانند نشان دهند به همین خاطر کاندیدای خوبی برای عمل بینی نیستند ولی نسبت به پوست ضخیم باز بهتر هستند و جمعا پوست هایی که نه خیلی گوشتی هستند و نه خیلی استخوانی بهترین کاندیدا برای جراحی بینی هستند .

نکات مهم در جراحی بینی

نکات مهم در جراحی بینی

یکی دیگر از عوامل که در جراحی بینی تاثیر می گذارد سن می باشد  سن های پایین تر بهتر می توانند نتیجه بگیرند پوست هایی که در سنین پایین هستند قدرت جمع کنندگی بیشتری دارند چون پیش زمینه ذهنی که در بین افراد وجود دارد این است که بینی درجراحی بینی کوچک تر می شود و بینی که تحت جراحی قرار می گیرد باید کوچک تر شود و غالبا هم همین است به علت بزرگی – قوزی – کجی افراد تصمیم می گیرند عمل جراحی انجام دهند . در واقع در عمل بینی از پوست چیزی حذف نمی شود بلکه اسکلت بینی کوچک می شود و جمع می شود یا شکل داده می شود . این پوست بینی باید خودش را منقبض کند . در طول زمان شکل اسکلت زیرین را به خودش می گیرد .

 

دکتر سامان خرمی نژاد جراح بینی در رابطه با انواع بینی و شکل های گوناگون آن تجریبات زیادی دارد و می تواند بنابر نوع پوست و نوع بینی بهترین جراحی بینی را انجام دهد . همچنین دکتر خرمی نژاد مشاورات قبل از عمل بینی را برای بیمار خود ارائه می دهد و بیمار را از نتیجه جراحی بینی آگاه می کند . 

 

 

 پوست های جوان نسبت به پوست هایی که در سن بالاتر هستند این قابلیت را بیشتر دارند . مثلا در پوست های سن حدود 35 سال یک مسئله دیگری که باید در نظر بگیریم ابعاد و قالب صورت می باشد . به خصوص ابعاد اندازه قسمت میانی صورت نسبت طول بینی به طول لب باید رعایت شود . این را باید به عهده پزشک بگذارید که بینی تا چه حد سر بالا باشد چون گاهی اوقات ممکن است کوچک شدن و سربالا بودن بینی قشنگ باشد اما با دیگر اجزای صورت متناسب نباشد . اگر بینی بیش از اندازه کوچک و سر بالا شود اختلالاتی را در صورت ایجاد می کند . این مواردی که ذکر شد جز عواملی هستند که می توانند تاثیر جدی روی بینی بگذارند و به همین خاطر بایستی با جراح بینی خود پیش از جراحی بینی مشاوره لازم را انجام داد و نظر ایشان هم در تصمیم گیری شکل بینی دخیل کرد .

نقش جراح بینی

جراح بینی در جراحی بینی بسیار تاثیر گذار است زیرا هرچه مهارت و تجربه جراح بینی بیشتر باشد نتیجه عمل بهتر می شود . و هم چنین باید به یاد داشت بنابر نوع بینی بایستی انتظارات معقولانه و منطقی از  جراحی بینی داشت .

شما می توانید جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتری از دکتر سامان خرمی نژاد به قسمت گالری سایت مراجعه فرمائید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد