سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / عوامل موفقیت جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

عوامل موفقیت جراحی بینی

عوامل موفقیت جراحی بینی

جراحی در هر فردی با توجه به شرایط صورت شخص انجام می گیرد و در واقع زمانی می توان گفت جراحی بینی فردی موفقیت آمیز بوده است که بینی با چهره فرد تناسب داشته باشد و  در کنار چشم ها ، لب ها و فک و گونه چهره زیبایی حاصل شود .در اینجا به برخی نکات که موجب عمل بینی رضایت بخش است اشاره می کنیم.

در اولین نگاه ممکن است توجه به سمت بینی شخص منعطف شود به همین ترتیب  در صورتی که بینی چهره شخص را زیبا نکرده باشد کامل مشخص بوده و نمی توان ترکیب صورت فرد را زیبا شمرد حتی با اینکه فرد بینی کوچکی دارد.

اگر جراح بینی تشخیص دقیق داشته باشد می تواند جراحی بینی را با موفقیت به اتمام برساند در واقع جراح بینی باید تمام آنالیز های لازم را از صورت شخص متقاضی عمل بینی داشته باشد تا علاوه برای اینکه تمام نکات مربوط به زیبایی تمام رخ و نیم رخ برقرار باشد بلکه بعد از گذشت مدتی از جراحی بینی مشکلی از لحاظ تنفس برای بیمار رخ ندهد.

سرطان دهانه رحم

در تکنیک های امروزی جراحی بینی روش هایی استفاده می شود که تقویتی بوده بدین معنا که حمایت از اسکلت اصلی بینی می شود و بینی با گذشت چند سال از جراحی دچار هیچ تغییر و دفورمیتی نمی شود  و  جراح بینی بافت های اضافه را که از بینی بر می دارد دوباره به شکلی دیگر از آن استفاده می کند و تیغه بینی را بازسازی می کند

در افراد با بینی های گوشتی  حمایت از بافت های نرم بینی اهمیت بیشتری پیدا می کند و به همین دلیل است که  برخلاف گذشته جراحی بینی گوشتی همگی موفق بوده و نوک بینی با تقویت غضروفی به شکلی زیبا تغییر می کند.

برای اینکه جراحی بینی طبیعی به نظر برسد پشت بینی باید صاف باشد  و بهتر است که بینی به شکل سرسره ایی  یا عروسکی تبدیل نشود که البته  این ویژگی به درخواست بیمار امکان پذیر است  جراح می تواند تا جایی که به سلامتی بیمار لطمه ایی وارد نکند پشت بینی را به حالت فانتزی تبدیل کند.

سوراخ های بینی باید تا جای ممکن دست نخورده باقی بماند مگر اینکه ایرادی در حالت و یا اندازه آنها وجود داشته باشد  زیرا علاوه بر اینکه در زیبایی بینی تاثیر گذار خواهد بود  می تواند باعث بروز مشکل در تنفس شود

برخی از خدمات دکتر سامان خرمی نژاد

با تشکر مدیریت سایت دکتر سامان خرمی نژاد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد