سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / عوامل موثر بر نتیجه جراحی بینی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

عوامل موثر بر نتیجه جراحی بینی

عوامل موثر بر نتیجه جراحی بینی

در این که نتیجه جراحی بینی چگونه می شود عوامل بسیار زیادی دخیل هستند که مهم ترین آن خود جراح بینی می باشد . جراح بینی باید تجربیات بسیاری داشته باشد و دارای مهارت زیادی در جراحی بینی باشد . دکتر سامان خرمی نژاد جراح بینی است که از خود نمونه کارهای بسیار زیادی را به جا گذاشته است و توانسته است در طی سال های فعالیت خود موفقیت بسیاری را کسب کند . اگر شما هم به دنبال یک جراح بینی خوب هستید می توانید با شماره هایی که در داخل سایت است تماس حاصل فرمائید .

جراحی بینی یکی از عمل هایی است که بسیار در بین افراد شایع می باشد . اکثر اشخاص فقط ظاهر و زیبایی بینی برایشان مهم می باشد و برای دیگر موضوعات بینی هیچ اهمیتی قائل نمی شوند . در این جا باید گفت به علاوه جراح بینی خوب که در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار می باشد دلایل دیگری هم وجود دارد که در نتیجه جراحی بینی دخیل هستند .

در مجموع دو مسئله درجراحی بینی تاثیر گذار هستند که عبارتند از :

  • پوست بیمار از چه نوعی باشد یعنی اندازه ضخیم بودن آن – منعطف بودن پوست
  • فرم خوب و مناسب داشتن اعضای دیگر صورت

بینی از سه قسمت اصلی تشکیل شده است

  • پوست و عضلات زیرین آن
  • اسکلت غضروفی – استخوانی ، که در قسمت تحتانی غضروف و در قسمت بالایی استخوان می باشد .
  • سطح درونی بینی که مخاط نام دارد .

در شروع ، پوست و لایه عضلانی  از روی اسکلت غضروفی – استخوانی برداشته می شود و بعد از آن تغییراتی در استخوان و غضروف صورت می گیرد .

بینی های استخوانی به دلیل پوست منعطفی که دارند بیشتر قابلیت این را دارند که بتوان بهتر روی آن ها تغییراتی انجام داد حتی اگر این جراحی به وسیله جراح بینی کم تجربه انجام شود بینی های استخوانی می توانند دارای نتایج عالی باشند اما برای این که در بینی های گوشتی به نتیجه دلخواه و مناسب برسیم می بایستی حتما جراح بینی با تجربه و با مهارت بسیار انتخاب شود زیرا این مسئله بسیار در نتیجه جراحی بینی تاثیر دارد .

 دومین دلیلی که در جراحی بینی بسیار تاثیر گذار می باشد زیبایی اعضای دیگر صورت می باشد . اگرچه نتیجه ای که به دست می آید معمولی باشد اما شخص دارای چهره جذابی باشد عمل جراحی با موفقیت همراه است . اما اگرچه اعضای دیگر صورت جذاب نباشد بعد از این که جراحی بینی به اتمام رسید به تمامی جزئیات بینی واکنش نشان می دهد . افرادی که دارای چانه کوچک یا گونه های flat هستند پشت لب بلند و لب ظریفی دارند بینی به سمت جلو می آید و بیرون زده مشاهده می شود .  اگر عیوب بینی کاملا رفع شود اما نقص های دیگر اعضای صورت رفع نشود به همین دلیل نتیجه جراحی بینی واضح مشاهده نمی شود . یعنی این به این معناست که کوچک بودن اجزای دیگر صورت موجب می شود تا بینی بزرگ تر دیده شود .

برخی از خدمات دکتر سامان خرمی نژاد

با تشکر مدیریت سایت دکتر سامان خرمی نژاد ،  جراح بینی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد