سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / عمل بینی عروسکی
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

عمل بینی عروسکی

عمل بینی عروسکی

هر نوع بینی را نمی توان به اندازه زیادی کوچک کرد و نوک آن را سر بالا داد تا فرم عروسکی و فانتزی به خود بگیرد . در کل عمل بینی عروسکی در همه افراد ممکن نیست مخصوصا کسانی که دارای بینی های گوشتی هستند . کسانی که بینی های استخوانی دارند بهترین افراد برای عمل بینی عروسکی هستند چون این نوع بینی ها استخوان محکم و غضروف سفت و پوست نازک دارند که جراحی بینی می تواند با وجود این ویژگی ها شکل فانتزی و  عروسکی به خود بگیرد.

کدام مدل بینی برای شما مناسب است؟

یکی از نگرانی های عمده متقاضیان جراحی زیبایی بینی قبل از عمل ، انتخاب مدل بینی است. آنها غالباً ساعتهای زیادی را صرف جستجوی اینترنت و مشاهده نتایج جراحی زیبایی بینی می کنند. اما آشنایی با مدلهای مختلف بینی قبل از عمل می تواند استرس قبل از عمل را به شدت کاهش دهد. امروز می خواهیم انواع مدل ها را مرور کنیم. اگر شما همچنین قصد دارید یک عمل جراحی رینوپلاستی داشته باشید ، این مورد را تا انتها بخوانید.

بینی نیمه فانتزی بعد از دو ماه

چرا شناخت مدل های بینی مهم است؟

اگر در مورد جراحی زیبایی بینی اطلاعات کافی ندارید ، ممکن است در انتخاب مدل جدید بینی خود اشتباه کنید. بعضی اوقات افراد به دلیل نا آگاهی، برای بینی خود مدلی را انتخاب می کنند که برای صورتشان مناسب نیست. آنها همچنین به جراح خود توصیه می کنند که بینی خود را دقیقا به مدل پیشنهادی خود عمل کند. نتیجه مشخص است، این افراد با گذشت زمان پشیمان خواهند شد. معیار اصلی برای انتخاب مدل بینی شکل صورت است. بنابراین افرادی که تمایل دارند به عنوان یک خواننده یا بازیگر به نظر برسند، اشتباه بزرگی می کنند. الگوی بینی هر شخص باید فقط در مقایسه با تمام چهره وی انتخاب شود. اگر فردی دارای صورت کشیده یا لب های بزرگی باشد ، بینی کوچک برای او مناسب نیست ، زیرا در این صورت در نسبت و تعادل صورت  وی اختلال ایجاد خواهد شد.

جراحی بینی زنانه

محفاظت از عملکرد تنفس

در عمل بینی عروسکی محافظت از عملکرد تنفسی اهمیت بسیار بالایی دارد . یکی از اقداماتی که در جراحی بینی عروسکی صورت می گیرد کوچک و نازک بودن بینی می باشد که این کوچک کردن بینی باید به نوعی که فرد پس از جراحی با مشکلات تنفسی  دچار نشود . در زمان کوچک کردن بینی نباید استحکام ساختمان بینی تغییر کند و ساختار بینی باید تقویت شود تا پس از انجام این جراحی بینی عروسکی با مشکلاتی مواجه نشود که این تغییرات می تواند موجب مشکلات تنفسی در فرد بشود . کسانی که خواهان انجام این نوع از جراحی بینی هستند امکان دارد با اختلالات تنفسی پس از این جراحی مواجه شوند اما با انتخاب یک جراح با تجربه و با مهارت بالا در عمل بینی عروسکی می تواتد این مشکلات را کنار بزند .

 

 

جراحی زیبایی بینی

نتیجه منطقی را تقاضا کنید

اگر که بینی از نوع گوشتی باشد باید از جراح بینی خود خواسته شود که نتیجه جراحی متناسب با اجزای صورت باشد . تحت هیچ شرایطی نباید انتظار غیر عادی داشت چون نتایج دریافت شده از بینی گوشتی یک بینی با شکل طبیعی می باشد و فرم عروسکی پس از جراحی بینی های گوشتی کمتر دیده می شود . اگر اصرار بر اگر فرد اصرار بر این داشته باشد  که یک بینی عروسکی داشته باشد می توان در نتیجه بینی تاثیرات نامطلوبی بگذارد و در نهایت نارضایتی را به وجود می آورد . عمل بینی عروسکی شرایط منحصر به فرد خود را دارد  و بینی های گوشتی در بیشتر موارد به دلیل داشتن پوست ضخیم بینی فاقد این شرایط می باشد.

مشاوره قبل از عمل بینی

نکته ای که بسیار مورد اهمیت است مشاوره قبل از عمل جراحی بینی، با متخصص جراحی گوش و حلق و بینی  بوده که در این جلسه مشاوره خواسته های مراجعه کننده متقاضی جراحی بینی توسط دکتر درک و توصیه ها و پیشنهادات پزشک در این خصوص بیان خواهد شد و این موضوع باعث بدست آمدن نتیجه مطلوب بعد از عمل جراحی خواهد بود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر خرمی نژاد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد