سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / زمان برداشت اسپلینت بینی
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

زمان برداشت اسپلینت بینی

زمان برداشت اسپلینت بینی

عمل جراحی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی هایی است که امروزه متقضیان زیادی را همراه دارد . چون بیشتر افراد به زیبایی ظاهر خود اهمیت خاصی می دهند و بینی بر زیبایی و جذابیت صورت تاثیر بسزایی دارد .اسپلینت بینی پس از جراحی به عنوان حصاری برای حفاظت از بینی افراد می باشد .اسپلینت بینی معروف به گچ بینی و قالب پلاستیک است

زمان برداشت اسپلینت بینی

زمان برداشت اسپلینت بینی

اسپلینت بینی مثل یک پل پلاستیکی می باشد که مسئولیت حفاظت  از بینی فرد را پس از جراحی دارد .  بعد عمل جراحی بینی ، بینی فرد در موقعیت حساسی قرار می گیرد به همین علت از اسپلینت بینی استفاده می کنند زیرا می تواند به خوبی از بینی محافظت کند .

اسپلینت بینی حساس به گرما و سرما می باشد  و بر اثر همین امر با حرارت نرم می شود و در اثر سرما سرد می شود .

توصیه می شود اسپلینت بینی بعد از هفت روز پس از جراحی بینی برداشته شود . اکثر پزشکان برای دریافت نتیجه بهتری از عمل خود ، در بیشتر جراحی های خود از اسپلینت استفاده می کنند .

همه افراد منتظر زمان برداشتن اسپلینت بینی خود می باشد چون در زمان برداشتن اسپلینت می توانند نتایج جراحی را تا حدودی ببینند  . بهتر است برای محافظت از اسپلینت خود در طول هفت روز حمام نکنید تا اسپلینت خیس نشود. اما قبل از اینکه به دکتر مراجعه کنید برای برداشتن اسپلینت ، بهتر است حمام کنید تا اسپلینت خیس بخورد و بهتر بتوان آن را بدون هیچ دردی برداشت . بهترین زمان برای برداشت اسپلینت بعد از یک هفته پس از جراحی بینی باشد . زمانی که اسپلینت برداشته می شود فرد می تواند  نتیجه نهایی را تا حدودی مشاهده کند اما این را هم باید دانست که دوره استراحت بیمار چون هنوز به اتمام نرسیده و بینی دارای ورم می باشد به همین علت بینی بعد از دوره نقاهت بهتر می شود  .

برخی از خدمات دکتر سامان خرمی نژاد

با تشکر مدیریت سایت دکتر سامان خرمی نژاد ،  جراح بینی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد