سامان خرمی نژاد / جراحی بینی / جراح بینی خوب در تهران
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

جراح بینی خوب در تهران

براساس گزارش هایی که به دست آمده است جراحی بینی در ایران بسیار رایج است و بیشترین جراحی بینی در این کشور انجام می شود و اکثر افراد برای اینکه مشکلات بینی خود را رفع کنند تصمیم به جراحی بینی می گیرند. به همین دلیل انتخاب جراح بینی خوب در تهران یکی از مسائلی است که باید با دقت انجام شود چون اگر جراح بینی خوبی انتخاب نشود موجب می شود بیمار از جراحی بینی خود رضایت قابل قبولی را دریافت نکند و امکان دارد با مشکلاتی بعد از عمل روبرو شود که امکان دارد این مشکلات به آسانی برطرف نشوند و هزینه های زیادی را از آن خود کند.

ویژگی های یک جراح بینی خوب چیست؟

بهترین جراح بینی ویژگی هایی دارد که عبارتند از :

 • باید دانش ریاضی بسیار خوبی داشته باشد.
 • علمی به نام زیبایی شناختی را دارا باشد.
 • قابلیت این مسئله را داشته باشد که بتواند به خوبی تجسم کند تا بتواند آن تجسم در ذهن خود را به خوبی بر روی بینی فرد اعمال کند.
 • توانایی بسیار بالایی در جراحی بینی داشته باشد.
 • برای پاسخ سوالات بیمار، یک جلسه مشاوره با او بگذارد.
 • یک جراح بینی خوب، باید صبور بوده تا بتواند تمامی اقدامات قبل و بعد جراحی را به آرامی به بیمار توضیح دهد.
 • یک جراح بینی خوب باید بتواند اعتماد بیمار خود را جلب نماید. اعتماد بیمار به جراح مساوی است با رضایت او برای عمل بینی.
 • سلامتی بیمار، قبل از هر چیزی برای او مهم باشد.
 • درباره سابقه بیماری بیمار و داروهای مصرفی او، باید همه چیز را بداند.
 • آزمایش هایی که نیاز است تا بیمار برای جراحی بینی نیاز داشته باشد را تجویز نماید.
 • درباره حساسیت های غذایی که ممکن است بیمار نسبت به آن ها داشته باشد، از او سوال بپرسد.

تجربه جراح

در زمان جراحی بینی توصیه می شود تعدای از جراحانی که دارای تجربه زیادی هستند و مهارت های به خصوصی در رابطه با این موضوع دارند در نظر گرفته شود . بینی جز اعضا بسیار مهمی می باشد که در مرکز صورت قرار دارد و یک جراح بینی خوب در تهران باید این را در نظر داشته باشد بینی می بایست با دیگر اجزای صورت تناسب کافی را داشته باشد که موجب جذابیت بیشتر صورت می شود و این هنر یک جراحی بینی می باشد که با توجه به مهارت و تخصصی که در زمینه پزشکی دارد قادر باشد به کمک هنر زیبایی – نتیجه جراحی بینی را رضایت بخش ارائه دهد .

جراح بینی خوب در تهران - دکتر سامان خرمی نژاد

دکتر سامان خرمی نژاد متخصص حلق و گوش و بینی

افرادی که تمایل به جراحی بینی دارند اغلب درگیر موضوعی هستند که بسیار در رابطه با آن نگران هستند و آن هم انتخاب یک جراح بینی خوب می باشد چون با انتخاب یک جراح بینی خوب که دارای تجربه و مهارت خاصی است می توان نتیجه قابل قبولی از جراحی بینی دریافت کرد. می توان این مسئله را با دریافت اطلاعات لازم در زمینه جراحی بینی و جست و جو و در نظر گرفتن ملاک های مهم یک جراح بینی خوب و مشاهده نمونه کارهای جراح برطرف کرد .

جراحی بینی گوشتی - دکتر سامان خرمی نژاد

نمونه جراحی بینی  توسط دکتر سامان خرمی نژاد

یک جراح بینی می بایستی زمانی که بیمار به آن مراجعه می کند پوست – استخوان بندی و غضروف بیمار را بررسی کند و براساس این سه ملاک و مشخصه متد و تکنیک مورد نیاز را در جراحی انتخاب کند و انجام دهد .

با در نظر گرفتن خواسته و انتظار بیمار می بایستی پیش از این که جراحی بینی انجام شود یک جلسه مشاوره لازم بین بیمار و پزشک انجام شود که در این جلسه پزشک باید از خواسته بیمار اطلاعات لازم را کسب کند و در رابطه با جراحی توضیحات لازم را به بیمار ارائه دهد.

در زمانی که جراحی بینی انجام می شود بینی نبایست به اندازه بسیاری کوچک شود تا عمل تنفس بیمار بعد از عمل دچار اختلالاتی نشود و بیمار در رابطه با نفس کشیدن با مشکلاتی روبرو شود و همین طور بینی باید با دیگر اجزای صورت تناسب داشته باشد و اگر این چنین نباشد بر جذابیت چهره و صورت تاثیران منفی می گذارد .

جراح بینی گوشتی خوب در تهران

افراد کاندید جراحی بینی گوشتی، غدد چربی و پوست بیشتری دارند و غضروف آنها ضعیف است. بنابراین، جراحان باید غضروف را تقویت کنند تا بینی شکل بگیرد. به دلیل داشتن پوست ضخیم، ممکن است بیماران از نتیجه عمل جراحی به اندازه کافی راضی نباشند.

جراحی بینی گوشتی تورم و کبودی بیشتری دارد، بنابراین، بیماران باید صبور باشند. این جراحی همچنین مدت زمان ریکاوری طولانی تری خواهد داشت. بنابراین در دوران نقاحت استفاده از چسب بینی توصیه می شود. زیرا، باعث کاهش تورم می شود.

افرادی که بینی گوشتی دارند، نسبت به نتیجه و میزان موفقیت آمیزی عمل جراحی نگران هستند. اما به خاطر داشته باشید که مهارت جراح شما به طور مستقیم بر نتیجه عمل جراحی تأثیر می گذارد.

اکثر بیماران دارای سوراخ بینی نامتقارن هستند ، بنابراین، آنها به دنبال انجام جراحی بینی هستند. با انجام عمل جراحی بینی، جراح مشکلات ظاهری بینی را برطرف می کند.برخی از بیماران با مشکل تنفس به جراح مراجعه می کنند. برخی از بیماران استخوان بینی شان آسیب دیده و یا دچار شکستگی شده است.

سوراخ بینی نامتقارن - دکتر سامان خرمی نژاد

ترمیم و بازسازی سوراخ های نامتقارن بینی

نتیجه گیری

کسانی که تمایل به جراحی بینی دارند به علت اینکه این جراحی بسیار حساس است و باید به نحو احسن انجام شود می بایست در انتخاب جراح بینی خود دقت بسیاری کرد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد