مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

تزریق ژل لب

تزریق ژل در لب

تزریق ژل در لب یکی از محبوب ترین شیوه ها برای ایجاد تغییر در چهره می باشد. با بالا رفتن سن از حجم لب ها کاسته شده و لب ها برآمده نبوده و همچنین لب ها به فرم باریک تغییر حالت داده و خطوطی در اطراف لب ها مشاهده می شود.  که این امر موجب تغییر حالت چهره و از بین رفتن شادابی صورت می شود.

برای مراجعه کنندگانی که خواستار لب هایی برآمده و حجیم هستند ، پزشکان متخصص باید نهایت دقت را در تزریق ژل به لب داشته باشند که در حین انجام تزریق ژل ، تناسب لب با سایر اجزای صورت حفظ شده و لب ها حالت غیر طبیعی نداشته باشند. در تزریق ژل به لب تجربه و مهارت پزشک بسیار حائز اهمیت است چرا که این وظیفه پزشک متخصص است که به بیمار آگاهی دهد که تزریق چه حجمی از ژل به لب می تواند به زیبایی وی کمک کرده و حالت طبیعی صورت بر هم نخورد تا تعادل و توازن صورت همچنان برقرار باشد.

تزریق ژل لب

 

ژل های استاندارد برای تزریق به لب

ژل های استاندارد برای تزریق به لب ، ژل هایی هستد که که پس از تزریق به لب با بافت زیر پوستی لب سازگاری داشته باشند و در قسمت لب مشکلات بیولوژکی را به وجود نیاورند. مواد تشکیل دهنده ژل باید استاندارد باشند تا واکنش های ایمنی بدن را تحریک نکنند. از آنجایی که لب ها به دلیل متحرک بودن دارای خون رسانی بالایی هستند ، مواد تشکیل دهنده ژل باید به قدر کافی پایدار باشد و پزشک متخصص در تعیین میزان حجم  ژل تزریقی به لب و محل تزریق آن دقت بسیاری داشته باشد.

 

نکات مهم در تزریق ژل به لب

باید توجه داشت کسانی بهترین نتایج را از تزریق ژل در لب می گیرند که انتظار متعادلی از از اینکار داشته و فرم طبیعی صورت خورد را در نظر گرفته و به تناسب میان لب با سایر اجزای صورت خود توجه داشته و از مقایسه لب های خود با دیگران و بازیگران خودداری نماید.

 

تغییرات ایجاد شده در لب ها با تزریق ژل در لب

خط لب یا Border اصلی ترین قسمتی است که با ژل و پر کننده ها  برآمده می شود. تزریق ژل در خط لب باعث مجزا شدن بهتر حاشیه لب ها از بافت سفید پوست شده و باعث حجیم شدن لب نمی شود. پیوستگاه گوشه لب به قسمت های گوشه های دهان گفته می شود  که می توان با تزریق ژل به آن ، اندازه آن را تغییر داد. با تزریق ژل به این ناحیه گوشه لب ها به سمت بالا متمایل شده و تاثیر مطلوبی برظاهر فرد خواهد داشت.

با برجسته کردن فیلتروم  Philtrum ( دو خط در بخش بالایی و مرکزی لب که به بینی متصل می شود )  نیز لب ها زیبا تر خواهند شد. در شکل هفت لب فوقانی Cupid’s bow هم تزریق ژل باید به گونه ای باشد که حجم این دو قسمت با هم تقارن باشند تا زیبایی طبیعی لب حفظ شده و نتیجه مطلوب حاصل شود. تزریق ژل در برجستگی بخش میانی لب بالا نیز باعث برجستگی لب های نازک می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر سامان خرمی نژاد جراح بینی و  متخصص گوش و حلق و بینی

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس سریع با دکتر خرمی نژاد