جراحی بینی مردان

اخیرا به تعداد متقاضیان مرد، برای انجام عمل جراحی بینی افزوده شده است، بنابراین لازم است نسبت به این متقاضیان اهمیت ویژه ای داد و نکات مهمی برای انجام عمل بینی مردان رعایت کرد، بین عمل جراحی زنان و مردان تفاوت هایی وجود دارد که برخی از جراحان روش های مشابه جراحی بینی زنان را در عمل جراحی بینی مردان به کار می برند که این کار نارضایتی مردان را بعد از عمل در پی دارد.

جراحی بینی

روش جراحی بینی مردان

جراح بینی باید برای بینی مردان از ایجاد قوس و همینطور برداشتن قسمت پشت بینی اجتناب کند و شکل بینی زن و مرد را یکسان نداند، و از عمل بینی سربالا و عروسکی و… در بینی مردان خودداری کند تا اینکار خشونت و تاثیرگذاری لازم در چهره مردان را تغییر ندهد.

نوع بینی در  جراحی بینی مردان

بیشتر مردان طرفدار بینی پشت صاف هستند به همین علت از ترس داشتن بینی عروسکی و سربالا بعد از عمل، این عمل را انجام نمی دهند در صورتی که درصد بالایی از این بیماران دارای انحراف و انسداد و شکستگی در بینی خود می باشند. انتخاب یک جراح متخصص ماهر می تواند کمک کند تا بدون نیاز به توضیح و خواسته های شما یک عمل موفقیت آمیز انجام دهد.

در حال حاضر تعداد افرادی که تمایل به انجام عمل جراحی بینی دارند، چه مرد و چه زن طرفدار بینی فانتزی شده اند، بهتر است پزشک جراح از عمل بینی مردانی که تمایل به شکل فانتزی دارند خودداری کنند و در صورت صلاح فرد را قبل از انجام عمل تحت مشاوره روانپزشکی قرار دهند، زیرا ممکن است اختلالات روانی و مسائل روحی و روانی در این تصمیم گیری دخیل باشد.

زمانی که هم زیبایی بینی مردان و هم مشکلات داخلی بینی مانند گرفتگی بینی، مشکلات سینوس، شکستگی و… مدنظر گرفته باشد نتیجه بهتری را خواهد داشت.

در بیشتر موارد بعد از عمل جراحی بینی، مردان بیشتر از زنان احساس نارضایتی دارند پس دقت لازم قبل از عمل برای بینی مردان لازم است.

در نتیجه می توان گفت بین زیبایی بینی و سلیقه افراطی که برخی افراد دارند وجود دارد، پس بهتر است قبل از عمل مشورت لازم با پزشک جراح  انجام گیرد تا بهترین نتیجه را برای داشتن بینی زیبا متناسب با لب ،گونه، چانه و سایر اجزای صورت به دست آورد.

برخی از خدمات دکتر سامان خرمی نژاد

با تشکر مدیریت سایت دکتر سامان خرمی نژاد ،  جراح بینی